Süpermarket

Süpermarket

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Antep Fıstıklı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
36,12 ₺

250 gr Bintelli Antep Fıstıklı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi ..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Çilekli Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Çilekli Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesisle..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Damla Sakızlı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Damla Sakızlı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi t..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Kahveli Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Kahveli Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesisle..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Kakaolu Fındıklı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Kakaolu Fındıklı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Narlı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Narlı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesisleri..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Portakallı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Portakallı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesi..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Sade Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
33,08 ₺

250 gr Bintelli Sade Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesislerin..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Tarçınlı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Tarçınlı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesisl..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Tereyağlı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
36,12 ₺

250 gr Bintelli Tereyağlı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesis..

Hızlı Görünüm

250 gr Bintelli Vanilyalı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

250 gr Bintelli Vanilyalı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesis..

Hızlı Görünüm

280 gr Bintelli Antep Fıstıklı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
38,15 ₺

280 gr Bintelli Antep Fıstıklı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi ..

Hızlı Görünüm

280 gr Bintelli Sade Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
36,12 ₺

280 gr Bintelli Sade Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesislerin..

Hızlı Görünüm

300 gr Bintelli Sipecial Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
35,11 ₺

300 gr Bintelli Sipecial Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi tesisl..

Hızlı Görünüm

310 gr Bintelli Kalp Çikolatalı Çekme Helva (Vakumlu)

(0)
45,15 ₺

310 gr Bintelli Kalp Çikolatalı Çekme Helva (Vakumlu)Bintelli Çekme Helva1800’lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı leziz tadıyla ününü günümüze kadar sürdürmüş “Padişah Tatlısı “ olarak bilinen Kastamonu yöresine özgü bu ürünü Bintelli Çekme Helva  kendi ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 111 (8 Sayfa)