Stanley SXUP400PCE 400 W Temiz Su Dalgıç Pompa, 8016287517669
Fiyatımız çok düşük - Kalitemiz çok yüksek
  • Stoklamak   : 40
  • Modeli   : 8016287517669
Satıldı:   0
Ürün Görünümleri:    248
3.603,60 TL
Motor Gücü: 400 W
Voltaj: 230 V / 50 Hz
Maksimum Basınç: 0,8 Bar
Maksimum Akış Hızı: 9.000 lt/sa
Maksimum Daldırma Derinliği: 7 mt
Maksimum Su Sıcaklık: 35 C°
Maksimum Su Emme Seviyesi: 5 mm
Koruma Sınıfı: IPX8
Ağırlık: 4,3 kg
Motor Gücü: 1100 WVoltaj: 230 V / 50 HzMaksimum Basınç: 1,05 BarMaksimum Akış Hızı: 16.500 lt/saMaksimum Daldırma Derinliği: 7 mtMaksimum Su Sıcaklık:..
6.309,60 TL
Motor Gücü: 750 WVoltaj: 230 V / 50 HzMaksimum Basınç: 0,8 BarMaksimum Akış Hızı: 13.500 lt/saMaksimum Daldırma Derinliği: 7 mtMaksimum Su Sıcaklık: 3..
Motor Gücü: 750 WVoltaj: 230 V / 50 HzMaksimum Basınç: 0,85 BarMaksimum Akış Hızı: 11.000 lt/saMaksimum Daldırma Derinliği: 7 mtMaksimum Su Sıcaklık: ..
Uç genişiliği: 16 mmIşıl işlem görmüş özel bıçakErgonomik ve sağlam polipropilen sap..
Dövülmüş krom molibden çeliğiAlüminyum bakır, tel örgü, deri ve plastigi de keserÇeliği 1.2 mm'ye kadar keserPaslanmaz çeliği 0.7 mm kalınlığa kadar k..