Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda

Marka: Dev A Gıda
Dev A  Gıda Kırmızı Pancarlı Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 e kadar helal ürün sertifikalı kırmızı pancar  tozu ile üretilmiştir.İçindekiler:Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, sirke, kırmızı pancar toz..
70,00 TL
Marka: Dev A Gıda
 Dev A Gıda  Çocuk Siyez Tarhanası 500 gr İçindekiler: Devrekani Dev A Siyez Unu,yoğurt,domates,kırmızı biber,kuru soğan,nane,ısırgan otu, tuz,havuç,ekşi maya,Çocuk tarhanamız şirketimiz tarafından TR-43-K-008697 işletme kayıt nolu üretim tesisinde  tamamen geleneksel yöntemle ür..
95,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Ispanaklı Siyez Eriştesi 500 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 kadar helal ürün sertifikalı ıspanak tozu kullanılmıştır.İçindekiler:Siyez unu,yumurta,içme suyu,Çankırı kaya tuzu,sirke,ıspanak tozu.Alerjen uyarısı:Yumurta, süt düşük mikta..
70,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Ispanaklı Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 e kadar helal ürün sertifikalı ıspanak tozu ile üretilmiştir.İçindekiler: Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, sirke, ıspanak tozu.Alerjen uyarısı: Yumurta,süt&..
70,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Kastamonu Organik  Siyez Unu 1000 GrSertifikalı Organik Kastamonu  Siyez Buğdayından öğütülmüş, katkısız saf organik siyez unudur.Siyez Unu:5262 sayılı Organik Tarım Kanunu 27676 sayılı Organik tarım esaslarına uygun olarak üretilmiştir.Anadolu Ekolojik Ürünler Kontrol ve ..
105,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Mormiksli Siyez Eriştesi 500 grKastamonu Siyez buğdayından yapılan Devrekani Deva siyez unu ve mormiks ilavesi ile yapılmıştır.Mormiks: Temelde gıdaların içine katılabilecekve hazırlanan gıdaların fonksiyonel gıda olmasını sağlayabilecek toz formda bir etken bileşendir.Bu bileşenler..
80,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Siyez Arpa Şehriye 400 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ile üretilmiştir.İçindekiler:Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, Sirke.Alerjen uyarısı: Yumurta düşük miktarda gluten içerir.Siyez genetik yapısının değişmemiş olması , anti..
70,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Siyez Eriştesi 500 gr Kastamonu siyez buğdayından yapılan Devrekani Dev A Siyez Unu ile üretilmiştir.İçindekiler:Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, ve sirke.Alerjen uyarısı: Yumurta düşük miktarda gluten içerir.Siyez genetik yapısının değişmemiş olması , antik tü..
72,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda  Taşdeğirmen Kastamonu Siyez Unu 1000 GrSiyez buğdayı:Hububatlardan buğdayın atası ve en doğal buğday türü olarak bilinir. Siyez unlarımız tescilli ve coğrafi alan işaretli Kastamonu Siyez Buğdayından, Taşdeğirmenimizde üretilmiştir. Siyez genetik yapısının değişmemiş olması , a..
80,00 TL
Marka: Dev A Gıda
Arpa Unu, gıda sektöründe çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Tatlı ve tuzlu yiyecekler, çorba ve yemekler için tercih edilen un elde edildiği tahıla göre de farklılık gösterir. Tahılın besin değeriyle kendine has bir özellik taşıyan un, birkaç türde tüketiciye ulaşır.Arpa Unu Nedir?Arpa tahılınd..
576,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)