Menü
Sepetiniz

LUBEX PRIMUS PG-LA 5W-30 3,2 LİTRE, 8695831264015

LUBEX PRIMUS PG-LA 5W-30 YÜKSEK PERFORMANSLI TAM SENTETİK MOTOR YAĞI
ÜRÜN TANIMI
Özellikle dizel partikül filtreli (DPF) binek ve hafif ticari PSA grubu araçlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş LowSAPS (Düşük-Sülfatlanmış Kül, Fosfor ve Sülfür) teknolojili yüksek performanslı tam sentetik motor yağıdır.
KULLANIM ŞEKLİ/KULLANIM YERİ
Her türlü Euro 4 ve 5 emisyon standardı gereklerini karşılayan binek otomobillerde kullanıma uygun bir üründür. Benzinli, binek dizel ve LPG ile çalışan tüm doğal aspirasyonlu, dizel partikül filtreli, pompa-dizel enjektörlü, turboşarjlı ve çok valfli motorlarda sorunsuz olarak kullanılabilir. Özellikle Dizel Partikül Filtreli Peugeot-Citroën ve Fiat araçlar için geliştirilmiştir.
AVANTAJLARI/YARARLARI
 İçeriğindeki düşük kül, fosfor ve kükürt yapısıyla egzoz emisyon sistemlerinin (DPF) ömrünü uzatır, çevreyi korur.
 Düşük sürtünme performansı sayesinde %1,7’e varan yakıt tasarrufu sağlar.*
 Motorda paslanma ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.
 Düşük Sürtünme Teknolojisi ile üretildiğinden ve akışkanlık özelliği sayesinde her sıcaklıkta dayanıklı bir yağ filmi oluşturarak, motorun ilk çalıştırma ve ısınma anlarında meydana gelen aşınmanın minimum seviyede olmasını sağlar.  Silindir cilalanmasına ve aşınmasına karşı mükemmel koruma sağlayan üstün piston temizleme performansına sahiptir.
 İçerdiği deterjan-dispersan katkılar yardımı ile ortamda yanma sonucu oluşan kirleri dağıtarak tortu birikimini engeller ve motor performansını arttırır.
 Kurum oluşumundan kaynaklanan yağ kalınlaşmasını kontrol etme özelliğine sahiptir.
 İçeriğindeki yüksek teknoloji ürünü sentetik yağlar ve üstün performanslı katıklar yağın oksidasyon direncini yükselterek uzatılmış yağ değişim aralığı sağlar.
KARŞILADIĞI ŞARTNAMELER/ONAYLAR API SN ACEA C2, C3 FIAT 9.55535-S1 PSA B71 2290
DEPOLAMA KOŞULLARI
Direkt güneş ışığından ve yağıştan korunmalıdır. Ambalajlar ağzı kapalı bir şekilde, sundurma altında veya kapalı alanda depolanmalıdır. Depolama sıcaklığı (+5)- (+40)°C arasında olmalıdır.
SAĞLIK VE GÜVENLİK BİLGİLERİ
Mevcut bilgiler ışığında, amaçlanan yer ve belirtilen kullanım koşullarında kullanıldığında bu ürünün insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratması beklenmemektedir. Kullanılmış ürün yakılmamalı, toprağa ve atık su kanallarına dökülmemelidir. Atık yağlar, Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği’ne göre kategorilerine ayrılarak bu yönetmelikte tanımlanmış özelliklerdeki lisanslı işletmeler kanalı ile bertaraf edilmelidir.
Gerektiğinde lütfen Malzeme Güvenlik Formunu okuyunuz. 

LUBEX ANTIFREEZE CONCENTRATED 1 Litre 4 Mevsim Üstün koruma Benzinli ve dizel motorların soğutma sistemlerinde kullanılmak üzere formüle edi..
120,00 TL
Lubex Hydrovis 68 Hidrolik Yağı 15 KgLubex Hydrovis 68 15 Kg (17 LT) Hidrolik Sistem Yağı LUBEX HYDROVIS 68ÜRÜN TANIMIEn iyi kalite rafine bazyağların..
1.500,00 TL
LUBEX LONG LIFE ANTIFREEZE CONCENTRATED RED 3 LİTRELUBEX LONG LIFE ANTIFREEZE RADYATÖR SIVISI ÜRÜN TANIMIÖzellikle alüminyum malzeme içeren motorlar..
250,00 TL
LUBEX MITRAS ATF DX II Automatic Transmiddion Fluid 3LOTOMATİK ŞANZIMAN YAĞI ÜRÜN TANIMI Çok iyi rafine edilmiş baz yağlar ve özel katıkların harmanl..
312,00 TL
Lubex Mitras Atf DX II Otomatik Transmisyon Yağı 1 litre LUBEX MITRAS ATF DX II Automatic Transmiddion Fluid 1l OTOMATİK ŞANZIMAN YAĞI ÜRÜN TANIMI ..
180,00 TL
LUBEX MITRAS AX HYP 75W-90 API GL -5 ŞANZIMAN YAĞI LUBEX MITRAS AX HYP 75W-90 YÜKSEK PERFORMANSLI ŞANZIMAN VE DİFERANSİYEL YAĞI ÜRÜN TANIMI Üstün..
274,00 TL
Lubex Mitras Ax Hyp 85w-140 15 KgLUBEX MITRAS AX HYP 85W-140YÜKSEK PERFORMANSLI HYPOID ŞANZIMAN VE DİFERANSİYEL YAĞIÜRÜN TANIMIParafinik esaslı baz ya..
1.920,00 TL
Lubex Mitras MT 140 Şanzıman ve Diferansiyel Yağı 15 KgLUBEX MITRAS MT EP 140Ürün TanımıParafinik esaslı baz yağlar ve gelişmiş oksidasyon önleyici, k..
1.680,00 TL
ÜRÜN TANIMIParafinik esaslı baz yağlar ve gelişmiş oksidasyon önleyici, korozyon önleyici, aşınma önleyici ve aşırı basınca dayanım sağlayan katıklar ..
300,00 TL
Lubex Primus C3 LA 5W-30 1 litre Motor Yağı ÜRÜN TANIMISentetik baz yağlar ve özel seçilmiş katık teknolojisi kullanılarak formüle edilen, Amerik..
180,00 TL
LUBEX PRIMUS PG-LA 5W-30 YÜKSEK PERFORMANSLI TAM SENTETİK MOTOR YAĞI ÜRÜN TANIMI Özellikle dizel partikül filtreli (DPF) binek ve hafif ticari PSA gr..
660,00 TL
LUBEX PRIMUS EC 0W-30 YÜKSEK PERFORMANSLI TAM SENTETİK MOTOR YAĞI ÜRÜN TANIMI Sentetik baz yağlar ve özel seçilmiş katık teknolojisi kullanılarak for..
600,00 TL
LUBEX PRIMUS EC 10W-40 API SL /CF MOTOR YAĞI 4 LİTRELUBEX PRIMUS EC 10W-40 YÜKSEK PERFORMANSLI MOTOR YAĞI ÜRÜN TANIMI Zorlu sürüş koşullarında üstün ..
480,00 TL
LUBEX PRIMUS EC 15W-40 API SL /CF MOTOR YAĞI 4 LİTRE  LUBEX PRIMUS EC 15W-40 YÜKSEK PERFORMANSLI MOTOR YAĞI ÜRÜN TANIMI Mineral baz yağlar ..
360,00 TL