Menü
Sepetiniz

Şehri Sanat

Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Antep Fıstıklı Çekme Helva (V) 100 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Ka..
56,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Antep Fıstıklı Çekme Helva (V) 200 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Ka..
86,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Antep Fıstıklı Çekme Helva (V) 260 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Ka..
71,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Antep Fıstıklı Sade Çekme Helva (Vakumlu) 520 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da..
96,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Çikolata Kaplı Antep Fıstıklı Çekme Helva (V) 200 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olara..
86,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Çikolata Kaplı Sade Çekme Helva (V) 200 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilin..
78,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Dörtlü (Sade,Antep Fıstıklı,Narlı,Kahveli) Çekme Helva (V) 400 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Ta..
91,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Kahveli Çekme Helva (V) 260 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Kastamonu..
68,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Kakaolu Fındıklı Vanilyalı Çekme Helva (V) 260 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak d..
72,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Narlı Çekme Helva (V) 260 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Kastamonu y..
68,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Sade Çekme Helva (V) 100 grOsmanlı Saray Helvası  l800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Kastamonu yö..
53,00 TL
Marka: Şehri Sanat
Şehri Sanat Sade Çekme Helva (Vakumlu) 260 grOsmanlı Saray Helvası  1800'lü yıllarda saraylarda padişahlar için özel olarak yapılmaya başlayan çekme helva‚ kuvvet verici özelliği ve ağızda bıraktığı tadı ile ününü günümüze kadar sürdürmüştür. ‘‘Padişah Tatlısı'' olarak da bilinen Kastam..
67,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)