Menü
Sepetiniz

Autopower Akü 74 Amper, 4016987123089

Ürün Açıklaması 

Auto Power A74-L3 74Ah 12V akü bakım gerektirmeyen yapısı, üstün performansı ve yüksek düzeyli güvenlik özellikleriyle araç sahiplerinin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran ve geleneksel güç kullanan tüm binek araçlara uygun bir kullanım alanı sunan Auto Power model akü sayesinde, araç içi elektronik unsurlar sorunsuzca çalışıyor. Avrupa standartlarına uygun üretim yapan ve kendi alanında en güvenilir üreticilerden biri olan VARTA’nın teknik destek, parça değişim ve servis olanakları ise kullanıcıları daha da

memnun ediyor.

VARTA Auto Power Akü Neden Avantajlıdır?

Aküden güç alan elektronik özellikli araç içi radyo ve aydınlatma, klima ve kalorifer sistemlerini sorunsuz çalıştırır.Akü modelinin sıkça bakım gerektirmemesi ve güvenliği artıran donanımsal bileşenleri içermesi kullanıcıya rahat bir deneyim sağlar.Dayanıklılığı sayesinde uzun sürelikullanılabildiğinden bütçe dostudur.

Soğuk marş gücünü olumlu yönde etkileyen gelişmiş ızgara teknolojisiyle araçların yüksek ve uzun süreli performans vermesini sağlar. Alıcıların zarar görmesini önleyen iç aksam voltaj ve amperaj dengesi yüksek devirlerde dahi etkileyici sonuçlar verir. İdeal Boyutlar ve Yüksek Performası: VARTA Black Dynamic Akü 12v voltlu, 74 mperli Auto Power A74-L3 model oto aküsü performansın yüksek olmasını sağlar.

278 x 175 x 190 (G x D x Y) mm ebatları pek çok araç modeline uygun bir yapı gösterir.

VARTA / Johnson Controls markası tüketicilere güvenli bir satın alım olanağı sunar.

VARTA Akü : 125 Yıldır Bitmeyen Enerji125 senedir oto parçası üreten VARTA,

geleneksel araçlardan hibrit ve elektrikli binek araçlara değin geniş bir

kapsama alanı bulunan Johnson Controls Power Solutions ile daha da yenilikçi ve

sürdürülebilir bir kimliğe kavuştu. Otomobil, motosiklet, motorbot ve

karavanlara yönelik parça üreten marka, günümüzde de geniş bir müşteri

kitlesine ulaşıyor.

Ürün Açıklaması Geniş Kapsamlı Kurşun-Asit Akü Teknolojisi İçten yanmalı motorlulardan tam elektrikli araçlara kadar tüm yolcu araçlarında kullan..
2.520,00 TL